Відбувся перший випуск курсів сучасної веб-розробки, котрі проходили в навчальному центрі компанії MindK при факультеті Електроніки та інформаційних технологій СумДУ. Понад 30 осіб, що близько 4 місяців проходили навчання, успішно опанували методологію створення веб-додатків на мовах програмування PHP і JavaScript та ознайомились з основами проектування реляційних баз даних (на прикладі MySQL).

Зі слів директора MindK Олега Нестерова ця перша спроба підготовки спеціалістів під профіль компанії через навчальний центр дала гарний результат та несе подальші перспективи співпраці з СумДУ. Вже запланований на червень місяць старт наступних курсів підготовки для нової групи.

Випускник курсів та перший із працевлаштованих Артем Силюк відмітив професійну роботу викладача та сучасні підходи у навчанні. А використана система зворотнього анкетування слухачів курсів підтвердила високу якість матеріалу та ефективні взаємодії із кураторами при виконанні практичних завдань. Крім того, аналіз результатів цієї системи анкетування став базою для подальшого розвитку структури курсів.

Вітаємо перших випускників курсів ІТ-партнера університету компанії MindK, бажаємо вдалого фінального відбору та перспективного працевлаштування.