Другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – це значна подія на всіх освітянських рівнях: від студентів, кафедр та факультетів до Міністерства освіти і науки України. У 2016 році конкурс проводився вдруге на базі СумДУ та відбувся 24-25 березня. Для участі в конкурсі за секціями: «Інформатика», «Інтелектуальні інформаційні технології», «Теоретична кібернетика», «Прикладна кібернетика» надійшло 95 робіт (109 студентів-авторів, 91 наукових керівників) із 45 вищих навчальних закладів України, з котрих було відібрано до захисту 29 робіт 33 студентів-авторів із 19 вищих навчальних закладів України.

У результаті проведення Всеукраїнського конкурсу троє студентів факультету ЕлІТ здобули призові місця: Андрій Соболь (диплом ІІ ступня), Олег Лук’янихін й Аліна Борода (дипломи ІІІ ступеня).

Крім учасників навчального процесу значну увагу цьому заходу приділяють ІТ компанії та традиційно надають спонсорську підтримку. Факультет ЕлІТ, як організатор заходу, висловлює щиру подяку компаніям-партнерам NetСracker та MindK за створення теплої і дружньої атмосфери та коштовні призи для всіх переможців ІІ етапу конкурсу.