Навчання STEAM зосереджується на створенні пов’язаних і взаємопов’язаних навчальних програм, розроблених для підтримки інновацій у 21-го столітті. За визначенням STEAM Education означає «Наука і технологія, інтерпретовані через інженерію та мистецтво, все засноване на математичних елементах».

Цей стиль навчання зосереджується на забезпеченні адаптивної основи для освіти, яка підкреслює зв’язки між предметними областями, а не обмежує кожну. Завдяки такому підходу освіта стає більш плавною, і студенти дізнаються, як кожна дисципліна залежить від іншої.

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]