Мене звати Поліна Корольова, я студентка третього курсу спеціальності «Комп’ютерні науки», кафедри «Інформаційні технології».
За два роки навчання я дуже часто відвідувала заходи від факультету, завжди це робила з великим задоволенням і очікуванням на новий. З часом я стала активістом і зрозуміла, що хочу спробувати теж побути членом ОСС. Складно чи ні – перевіримо, але я вважаю, що я впораюся.
Моя задача полягає в тому, щоб я була «зв’язком» між студентом та деканатом, робити процес навчання не тільки пізнавальним, але й цікавим, розбавляючи учбову рутину цікавими заходами. Я вірю у свою команду, тому впевнена, що ми зможемо усе!

Мене звати Зорян Заєць, я студент другого курсу спеціальності «Інформаційні технології».
Я дуже креативна і творча людина. За невеликий строк навчання тут, я брав участь у багатьох заходах і з кожним разом мене все більше і більше затягувало це, а згодом я став активістом нашого факультету.
В команді я буду займати посаду першого заступника. Це означає, що я постійно буду перебувати поруч з лідером, нашим деканом, не тільки заміщаючи його, а й беручи на себе повну відповідальність за роботу команди та допомагаючи кожному члену в їх діяльності.

Мене звати Юлія Вінніченко, я студентка 3-го курсу групи спеціальність "Електроніка" і кожного дня я буду допомагати Вам влитися в студентське життя та адаптуватися в університеті.
Я точно знаю, що кожен хоче відчувати себе комфортно в навчанні. Тож наша команда докладе всі зусилля за для Вас!
 Мене звати Афоніна Марина. Навчаюся на другому курсі спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" групи СУ-21.
Я - заступник студентського декана з культурно-масової роботи ,бо просто обожнюю позанавчальну діяльність на нашому факультеті.
Буду влаштовувати багато заходів задля того ,щоб кожен з вас зміг відволіктися від навчання та трошки відпочити в гарній компанії.

Мене звати Діана Дзябенко, я студентка третього курсу спеціальності «Інформаційні технології»
З перших днів я закохалась у студентське життя. Хочу як можна більше приймати участь у житті університету та закликати вас.
У команді я буду займати посаду заступника зі спортивної діяльності, тому що спортивне життя затягнуло мене по самі вуха, особливо волейбол. У своїй роботі я буду якомога більше залучати студентів до активного та спортивного способу життя.
 Я Ткаченко Іван, студент другого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки», кафедри «Інформаційні технології».
За два роки навчання я дуже часто відвідував заходи від факультету та приймав активну участь у студентському житті. Мене помітили представники студентського деканату і я став студентським активістом, де допомогав з організацією заходів.
Моя задача в деканаті полягає в інформуванні студентів та ведення соціальних мереж студентського деканату. Інформування є невід'ємною частиною роботи студентського самоврядування. Ти побачив гарний пост про якийсь захід?  Ти дізнався про нього завдяки мені.

Я Ростислав Троян, студент 3-го курсу групи ЕП-11.
Зараз я один з учасників елітного деканату, який обожнює комфортне проведення часу як за навчанням так і відпочинком.
З перших днів навчання на першому курсі я швидко занурився у студентське життя, і як ніхто розумію як важливо з комфортом проводити час.
Саме через це я займаюсь соціально-побутовими питаннями і зроблю все, щоб студенти відчували себе по-домашньому.
 Мене звати Юля Зюзько, я студентка другого курсу спеціальності "Інформаційні технології".
У команді я буду займати посаду заступника студентського декана з навчально-наукової роботи. Я стану вашим провідником у світ цікавого, корисного та інформативного, а саме організую найкращі курси, тренінги та вебінари.
Для мене важливо, щоб студенти отримували якісні знання в різних сферах, які обов'язково їм допоможуть як в звичайному житті, так і в професійному майбутньому.
Давайте розвиватися разом!

Мене звати Софія Кривець, я студентка 2-го курсу спеціальності "Інформаційні технології"

У команді я займаю посаду секретаря
Одна з найвідповідальніших посад. Чому? Адже робота с документами це завжди серйозно, тут потрібна неабияка уважність, саме тому я займаю місце секретаря
 На зв'язку Саша Сисоєнко, студент 2-го курсу спеціальності «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
З перших днів навчання я швидко занурився в студентське життя. Як творча і креативно мисляча людина займаюсь професійно фотографією та маю свою апаратуру. За цей навчальний рік активно беру участь у більшості заходів. Є амбасадором СумДУ, знімаю різні ТікТоки для нашого університета, а також знімався для рекламних бордів.
Тому моя команда покладається на мої медіа знання для підтримки високоякісного контенту.

Усі разом ми команда студентського деканату факультету ЕлІТ, яка дружня до кожного студента :)