Що таке Студентський деканат факультету ЕлІТ

 

Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя на факультеті.

Студентський деканат – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безпосередню участь в усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються на факультеті.
Студенти, які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням зі студентами політеху.
Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов’язаний використати на всі сто!

Ще з початку існування органів студентського самоврядування, бути в складі студентського деканату є почесно для кожного активіста на факультеті. Особливо на ЕлІТ-і. Наш факультет славиться далеко за межами міста своїми діячами, які за роки свого навчання допомагали робити факультет ще кращим і навіть після випуску з університету не залишають його без підтримки. Адже факультет ЕлІТ – це велика та дружня сім’я, яка допоможе тобі у вирішенні багатьох питань, виховає з тебе людину та дасть гарну освіту! 

 

Привіт, студенте факультету ЕлІТ!

Мене звати Геращенко Дар'я.  Я – студентський декан факультету електроніки та інформаційних технологій. Навчаюсь на третьому курсі спеціальності «телекомунікації». У студентському активі ще з  першого курсу. Моя команда складається з активістів різних спеціальностей і курсів, які мають мету й бажання змінювати факультет на краще.

Навчальний напрям

Наша команда може похизуватися своїм власним розумником, це - Біловол Катерина, заступник з навчального напряму. Катя навчається на п’ятому курсі спеціальності фізична електроніка. З першого курсу вона цікавиться наукою, бере участь у різних наукових конференціях та подібного роду заходах. Катя дуже добре розуміється на проблемах, які сьогодні є актуальними в цій сфері, та прагне з ними боротися. Своїм завданням у команді студентського деканату бачить сприяння підвищенню якості освіти та популяризацію науки.

Спортивний напрям

Своєю широкою спиною нам затулив сонце заступник зі спортивного напрямку - Артур Бойко. Він навчається на другому курсі спеціальності інформаційні технології проектування. Артур – спортсмен зі стажем. Вісім років займався футболом, один рік – боксом. Багаторазовий учасник та призер різноманітних змагань та спартакіад. Пропаганда здорового способу життя та заохочення студентів до участі в спортивних заходах – це його головна ідея.

Культурно-масовий напрям

Знайомтесь, Анна Ковнер. Заступник студентського декану з культурно-масової роботи. Аня – з другого курсу спеціальності інформаційні технології проектування, яка має досвід роботи в органах студентського самоврядування. Енергія з цієї дівчини б’є ключем – вона справжній генератор ідей. Аня поставила собі за мету не допустити, щоб студенти сумували.

Соціальний відділ

Катя Михальова – заступник з соціально-побутових питань. Вона навчається на другому курсі на спеціальності комп’ютеризовані системи управління та автоматики. Найскладніше завдання для цієї дівчини – хоч хвилину всидіти на місці. Здається, що вона встигає завжди та всюди. Та насправді так і є! Катя має на меті боротися за справедливість та вирішувати актуальні проблеми, що турбують студентів.

Інформаційний напрям

Король реклами та голос нашої команди у соціальних мережах - Сергій Зеленський, студент третього курсу спеціальності комп’ютеризовані системи управління та автоматики. Він – яскрава особистість та комунікабельна персона. Саме тому йому завжди легко вдається підібрати підхід до цільової аудиторії та розрекламувати черговий проект на всі 100%. Сергій працює в команді студентського деканату, бо своїм завданням бачить налагодження роботи інформаційного відділу.

Профорієнтаційний та адаптаційний напрям

Полегшення процесу адаптації першокурсників у виші – головна мета Максима Портяного. Максим навчається на другому курсі на спеціальності інформаційні технології проектування. Він – чуйна та добра людина, тому не може залишатися байдужим до проблем, з якими зіштовхуються студенти молодших курсів. Своїм завданням у студентському деканаті бачить щільну співпрацю зі студентами та майбутніми абітурієнтами вишу з метою адаптувати та зорієнтувати їх в університеті.

Секретарі

У будь-якій команді є герої, що працюють у тіні. Вони не роблять гучних заяв та рідко з’являються на публічних виступах, але вони – кістяк усієї команди. Даша Приходченко та Борис Стегній взяли всі обов’язки секретарів на себе. Вони прагнуть робити усе можливе, аби студенти факультету завжди мали доступ до усіх звітів студентського самоврядування, а команда працювала ефективно та не відволікалась від роботи.

Разом, ми – команда студентського деканату факультету ЕлІТ. Яка готова втілювати найрізноманітніші ідеї студентів, захищати їх права, поліпшувати комфорт та якість освіти на факультеті.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172
+38 (095) 460 84 16

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook