Що таке Студентський деканат факультету ЕлІТ

Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя на факультеті.

Студентський деканат – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безпосередню участь в усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються на факультеті.
Студенти, які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням зі студентами політеху.
Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов’язаний використати на всі сто!

Ще з початку існування органів студентського самоврядування, бути в складі студентського деканату є почесно для кожного активіста на факультеті. Особливо на ЕлІТ-і. Наш факультет славиться далеко за межами міста своїми діячами, які за роки свого навчання допомагали робити факультет ще кращим і навіть після випуску з університету не залишають його без підтримки. Адже факультет ЕлІТ – це велика та дружня сім’я, яка допоможе тобі у вирішенні багатьох питань, виховає з тебе людину та дасть гарну освіту!

Привіт, студенте факультету ЕлІТ!

Мене звати Геращенко Дар'я.  Я – студентський декан факультету електроніки та інформаційних технологій. Навчаюсь на третьому курсі спеціальності «телекомунікації». У студентському активі ще з  першого курсу. Моя команда складається з активістів різних спеціальностей і курсів, які мають мету й бажання змінювати факультет на краще.

Навчальний напрям

Наша команда може похизуватися своїм власним розумником, це - Біловол Катерина, заступник з навчального напряму. Катя навчається на п’ятому курсі спеціальності фізична електроніка. З першого курсу вона цікавиться наукою, бере участь у різних наукових конференціях та подібного роду заходах. Катя дуже добре розуміється на проблемах, які сьогодні є актуальними в цій сфері, та прагне з ними боротися. Своїм завданням у команді студентського деканату бачить сприяння підвищенню якості освіти та популяризацію науки.

Спортивний напрям

Своєю широкою спиною нам затулив сонце заступник зі спортивного напрямку - Артур Бойко. Він навчається на другому курсі спеціальності інформаційні технології проектування. Артур – спортсмен зі стажем. Вісім років займався футболом, один рік – боксом. Багаторазовий учасник та призер різноманітних змагань та спартакіад. Пропаганда здорового способу життя та заохочення студентів до участі в спортивних заходах – це його головна ідея.

Культурно-масовий напрям

Знайомтесь, Анна Ковнер. Заступник студентського декану з культурно-масової роботи. Аня – з другого курсу спеціальності інформаційні технології проектування, яка має досвід роботи в органах студентського самоврядування. Енергія з цієї дівчини б’є ключем – вона справжній генератор ідей. Аня поставила собі за мету не допустити, щоб студенти сумували.

Соціальний відділ

Катя Михальова – заступник з соціально-побутових питань. Вона навчається на другому курсі на спеціальності комп’ютеризовані системи управління та автоматики. Найскладніше завдання для цієї дівчини – хоч хвилину всидіти на місці. Здається, що вона встигає завжди та всюди. Та насправді так і є! Катя має на меті боротися за справедливість та вирішувати актуальні проблеми, що турбують студентів.

Інформаційний напрям

Король реклами та голос нашої команди у соціальних мережах - Сергій Зеленський, студент третього курсу спеціальності комп’ютеризовані системи управління та автоматики. Він – яскрава особистість та комунікабельна персона. Саме тому йому завжди легко вдається підібрати підхід до цільової аудиторії та розрекламувати черговий проект на всі 100%. Сергій працює в команді студентського деканату, бо своїм завданням бачить налагодження роботи інформаційного відділу.

Профорієнтаційний та адаптаційний напрям

Полегшення процесу адаптації першокурсників у виші – головна мета Максима Портяного. Максим навчається на другому курсі на спеціальності інформаційні технології проектування. Він – чуйна та добра людина, тому не може залишатися байдужим до проблем, з якими зіштовхуються студенти молодших курсів. Своїм завданням у студентському деканаті бачить щільну співпрацю зі студентами та майбутніми абітурієнтами вишу з метою адаптувати та зорієнтувати їх в університеті.

Секретарі

У будь-якій команді є герої, що працюють у тіні. Вони не роблять гучних заяв та рідко з’являються на публічних виступах, але вони – кістяк усієї команди. Даша Приходченко та Борис Стегній взяли всі обов’язки секретарів на себе. Вони прагнуть робити усе можливе, аби студенти факультету завжди мали доступ до усіх звітів студентського самоврядування, а команда працювала ефективно та не відволікалась від роботи.

Разом, ми – команда студентського деканату факультету ЕлІТ. Яка готова втілювати найрізноманітніші ідеї студентів, захищати їх права, поліпшувати комфорт та якість освіти на факультеті.