8 листопада  у Великому конференц-залі Національної академії наук України відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award». Сумський державний університет увійшов до переліку кращих закладів вищої освіти України та отримав відзнаку в номінації «Лідер впливу наукових публікацій: усі галузі».

Премія запроваджена спільно Міністерством освіти і науки України, компанією «Clarivate Analytics» і Національною академією наук України. Вона визначає кращих українських науковців, заклади вищої освіти та наукові установи за показниками наукометричної бази даних Web of Science.