З 15 квітня по 7 травня на DOU проходило щорічне опитування, присвячене якості освіти в українських закладах вищої освіти. Загалом цього року було зібрано 3038 анкет з відгуками нинішніх і колишніх студентів. Сумський державний університет традиційно увійшов до ТОП-10 рейтингу серед українських вишів: готовність рекомендувати СумДУ склала 7,07 бала з 10.

До сильних сторін СумДУ, за оцінками його студентів та випускників, можна віднести матеріально-технічну забезпеченість процесу навчання (доступ до навчальних матеріалів оцінили на 7,9 бала при середньому показнику в 6,0 балів; технологічні можливості — на 7,3 бала проти 5,7 бала у середньому; стан приміщень та гуртожитків — на 7,2 бала проти 5,2 бала у середньому); роботу адміністрації вишу (готовність допомагати студентам — 7,7 бала проти 5,8 бала у середньому; організація навчального процесу — 7,3 бала проти 5,5 бала у середньому), а також престижність факультету (7,5 бала проти 6,1 бала у середньому).

Програма навчання оцінюється на середньому для всіх університетів рівні, хоча низка технологій вивчається в СумДУ активніше, ніж в інших вишах, зокрема Java (85% студентів та випускників вивчали її в СумДУ проти 63% у середньому по всіх вишах), PHP (74% проти 36% у середньому), JavaScript (72% проти 51% у середньому), підходи до QA (47% проти 28% у середньому).

Сумський державний університет активно співпрацює з ІТ-компаніями і ділить лідерство з УКУ за активністю спільної організації навчальних курсів разом з ІТ-компаніями (85% студентів та випускників СумДУ згадали про таку форму співпраці університету з ІТ-компаніями порівняно з 25% у середньому по всіх вишах) та допомогою студентам та випускникам у працевлаштуванні (83% проти 35% у середньому по всіх вишах). Крім того, ІТ-компанії часто допомагають вишу з технічним забезпеченням (68% опитаних студентів та випускників вишу згадали про це проти 36% в середньому) та з організацією різних навчальних заходів, окрім повноцінних навчальних курсів (61% проти 30% у середньому).

Четвертий рік поспіль лідером за оцінками своїх студентів та випускників залишається Національний університет «Києво-Могилянська академія» :готовність рекомендувати цей заклад оцінюється у 9,38 бала з 10. За ним слідують Український католицький університет (9,25 бала) та Чорноморський національний університет імені Петра Могили (7,79 бала).