В оновленому рейтингу бази даних Scimago Journal & Country Rank журнал факультету електроніки та інформаційних технологій «Журнал нано- та електронної фізики» (jnep.sumdu.edu.ua) посідає першу та третю позицію серед українських наукових видань в галузях: Material Science  та Physics and Astronomy

Якщо проаналізувати особисті наукометричні показники журналу  то можна побачити, що основні характеристики невпинно зростають із року в рік, що в першу чергу можна пояснити наполегливою працею редколегії журналу та зростання авторитету журналу серед наукової спільноти.

SCImago Journal & Country Rank є загальнодоступним порталом, який включає в себе журнали та наукові індикатори країн, розроблені з інформації, що міститься в базі даних Scopus® ( Elsevier BV ). Ці показники можуть бути використані для оцінки та аналізу наукових областей порівняння рейтингу журналів, рейтингу країн тощо.

Дані рейтингу SCImago Journal & Country Rank використовують в своїй роботі загальновідомі бази та рейтинги такі, як QS, Scopus та інші.