24 квітня 2018 року бакалаврант спеціальності інформаційні технології проектування Сумського державного університету Данілова Ліліана прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Управління проектами і програмами», який було проведено на базі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (м. Луцьк). За результатами публічного захисту наукової роботи Ліліана Данілова була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Тема роботи: «Управління проектом впровадження системи он-лайн замовлення», керівник – канд. техн. наук, доцент Гайдабрус Богдан Володимирович.

Бажаємо нових наукових здобутків, успішних проектів та професійних звершень!