В Сумському державному університеті, вперше у місті Суми, відбулася конференція UP2IT для спеціалістів, які беруть участь у розробці ІТ-рішень та ІТ-продуктів http://up2it.com.ua/. Ця подія зібрала разом більше 300 програмістів, тестувальників, дизайнерів, менеджерів проектів та аналітиків.

Під час роботи чотирьох  паралельних секцій, а саме - Product, Dev&QA, Design та Up2Date, учасники обмінялися досвідом, послухали колег та набралися досвіду. Запрошені спікери зі всієї України у 34 доповідях висвітлили результати своєї роботи та сучасні напрями в ІТ. На секції дизайну додатково було проведено воркшоп з дизайну на прикладі розробки концепції сайту випускників СумДУ.

Головним співорганізатором та спонсором проведення конференції стала сумська ІТ-компанія MindK; партнерами, які підтримали подію: ІТ-компанія Brocoders, PortaOne, SmartSoft, AMC Bridge, Crips, інтернет-магазин Compservice, сумська філія Укрсіббанку та ресторан «Прем’єр».