Делегація Сумського державного університету у складі декана факультету ЕлІТ професора Проценко С.І., декана факультету ТеСЕТ доцента Гусака О.Г., першого заступника декана факультету ЕлІТ доцента Гайдабруса Б.В. та координатора з міжнародних питань факультету ЕлІТ  Касьяненко Ю.В. на запрошення компанії Шкода Транспортейшн  та університету західної Богемії здійснили візит до Чехії з метою обговорення планів співробітництва, моделі паралельного навчання студентів СумДУ в університеті західної Богемії та проходження практики на підприємствах холдингу Шкода Транспортейшн. В ході візити був підписано договір про співпрацю з університетом західної Богемії, обговорено можливість навчання за програмами подвійних дипломів з деканом інженерного факультету професором Міланом Едлем та проректором з міжнародної роботи професором Володимиром Дучкем.  Досягнуто домовленості, що студенти факультетів ЕлІТ та ТеСЕТ отримають можливість проходити паралельне  навчання в СумДУ та університеті західної Богемії з наступним проходження практики на підприємствах ​ холдингу Шкода Транспортейшн з метою отримання практичних навичок. Фінансувати проект буде уряд Чехії та холдинг Шкода Транспортейшн.