Tech Battles - це щомісячні зустрічі представників IT-сфери міста Суми: співробітників компаній, викладачів, студентів і слухачів курсів. Формат зустрічей передбачає обговорення одного технічного питання (проблеми) і дискусію навколо двох різних шляхів і підходів його вирішення.

Якщо ти програміст, тестувальник, верстальник, менеджер проектів або бізнес аналітик, і давно хотів дізнатися чи поділитися досвідом, в яких випадках краще Symfony, а в яких Laravel, нереляційних база даних або реляційна, Ember або Angular, кроссплатформне мобільний додаток або нативное, Agile або Waterfall і т.п., тоді тобі до нас на техбаттли!

Мета дискусії - обмін досвідом і реальні кейси використання різних підходів, фреймворків, технологій, і вибір оптимального з них для конкретного завдання.

Зустрічі проводяться факультетом "ЕлІT" СумДУ  і підтримуються партнером IT-компанією MindK