Tech Battles - це щомісячні зустрічі представників IT-сфери міста Суми: співробітників компаній, викладачів, студентів і слухачів курсів. Формат зустрічей передбачає обговорення одного технічного питання (проблеми) і дискусію навколо двох різних шляхів і підходів його вирішення.

Якщо ти програміст, тестувальник, верстальник, менеджер проектів або бізнес аналітик, і давно хотів дізнатися чи поділитися досвідом, в яких випадках краще Symfony, а в яких Laravel, нереляційних база даних або реляційна, Ember або Angular, кроссплатформне мобільний додаток або нативное, Agile або Waterfall і т.п., тоді тобі до нас на техбаттли!

Мета дискусії - обмін досвідом і реальні кейси використання різних підходів, фреймворків, технологій, і вибір оптимального з них для конкретного завдання.

Зустрічі проводяться факультетом "ЕлІT" СумДУ  і підтримуються партнером IT-компанією MindK 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172
+38 (095) 460 84 16

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook