23 листопада Сумський державний університет відвідали представники компанії «Шкода Транспортейшен» - директор по персоналу Люмір Тесарж, головний інженер проектів Кіріл Касаєв, співробітник відділу кадрів за студентським напрямом Міхал Прат.

Представники провідної чеської компанії зустрілися з ректором Анатолієм Васильєвим, першим проректором Василем Карпушею, деканами факультету електроніки та інформаційних технологій Сергієм Проценком і факультету технічних систем й енергоефективних технологій Олександром Гусаком, іншими представниками адміністрації вузу. Результатом перемовин стало підписання Договору про співпрацю та організацію програм академічної мобільності. Предметом цього закріпленого підписами документу є встановлення співпраці між сторонами для реалізації програм академічної мобільності в сфері навчання, зокрема, виробничої практики, студентів Сумського державного університету в компанії «Шкода Транспортейшен» із можливістю залучення до цього проекту профільних вищих навчальних закладів Чеської Республіки.

«Така система співробітництва успішно працює, вона дієва – ми вже маємо подібні контракти з багатьма іншими компаніями. Це хороший старт для успішної кар’єри наших випускників», - відзначив ректор СумДУ Анатолій Васильєв.