1 жовтня в Сумському державному університеті було відкрито дитячий навчальний центр робототехніки “BOTEON” для дітей віком від 7 до 16 років. Діти відвідали безкоштовний майстер-клас, в ході якого було презентовано річну програму занять за напрямами: “Основи робототехніки”, “Розумний дім”, “Інтернет речі”. Також відбулися два додаткові бліц-курси “3D-друк” та “Біомедицина”.

У перший день роботи центру робототехніки більш ніж 120 чоловік дізналися від професійних викладачів про актуальність і необхідність технічних знань, перспективи розвитку сучасних технологій та багато іншої цікавої й потрібної інформації. Під час першого заняття учні написали свою першу програму на мікроконтроллері Arduino, навчили рухатися справжніх роботів, побачили роботу 3D-принтера. Їхні батьки дізналися про методи навчання, пристрої, на яких будуть займатися діти, і перспективи навчання ІТ та Hi-Tech з раннього віку.