28 серпня студенти й викладачі факультету ЕлІТ взяли участь у виставці молодих бізнесменів та нових бізнес-ідей «FRESHBIZ». На виставковому стенді були представлені креативні розробки груп «3D-інновацій» Центру комп’ютерних технологій (представляли керівник ЦКТ Андрій Півень, Роман Приходченко й Дарина Доценко); «Unity» Організаційно-методичного центру технологій електронного навчання (Дмитро Самохвалов), а також лабораторії прикладного матеріалознавства кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів факультету технічних систем і енергоефективних технологій (Станіслав Марченко). Відвідувачі мали змогу побачити у дії винаходи й розробки студентів і викладачів СумДУ: 3D-принтери, окуляри віртуальної реальності, розробки доповненої реальності, сонячну батарею, конструкції спортивних моделей, вироби з композитних та інших матеріалів. Між усіма бажаючими було розіграно 5 сертифікатів на безкоштовний друк 3D-об’єкту.

Загалом команда СумДУ під час заходу гідно представила навчальних заклад. У результаті – отримали численні замовлення, досягли домовленості про подальшу співпрацю та зміцнили партнерські зв’язки.

До слова - участь у виставці команди від СумДУ відбулася завдяки налагодженому партнерству та співпраці Стартап-центру СумДУ «New Generation» з організаторами заходу, компанією «Врекламе».