Цього року серед переможців стипендіальної програми «Завтра.UA» – студенти Медичного інституту Сумського державного університету Вікторія Сухарєва й Петро Миронов, студентка факультету електроніки та інформаційних технологій Катерина Біловол, студентка факультету технічних систем та енергоефективних технологій Марина Дем’яненко.  Нагадаємо, що у минулому році стипендіатами програми «Завтра. UA» стали троє студентів СумДУ.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі . До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ - партнерів програми . Критерії відбору - високий рівень професійних знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності. Переможцями Стипендіальної програми «Завтра.UA» вважаються ті конкурсанти, підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 77,52 балів.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета - сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Найталановитішим студентам України надається фінансова підтримка для продовження освіти та реалізації власних проектів, створюються додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Стипендіати відвідують щорічний Молодіжний форум «Завтра.UA», який проходить в Києві; беруть участь у зустрічах Ялтинської Європейської Стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики й культури та ін.