Протягом березня - квітня 2016 року традиційно проводилися підсумкові сесії науково-практичних конференцій ІІ турів Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт. Студенти Сумського державного університету кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування в черговий раз відзначились значними досягненнями та успіхами.

У Вінницькому Національному Технічному Університеті проходив Міжнародний зимовий бліц-конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки. Магістрант 5-го курсу Войцеховський Ян створив модель гелікоптера майбутнього. Завдяки незвичайності конструкції та високому технічному рівневі виконання роботи вдалося вибороти 3-є місце у номінації "Краща 3D-графіка". Роботу виконано під керівництвом к.т.н., доц. Баранової Ірини Володимирівни.

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка», який відбувся у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний університет”, студент 4 курсу Костянтин Кротевич був відзначений дипломом першого ступеня за наукову роботу «Програмний комплекс оцінки умов праці на робочому місці людини-оператора” (керівник д.т.н., проф. Лавров Євгеній Анатолійович).

У Вінницькому національному технічному університеті проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Каба Євгенія, студентка 5 курсу спеціальності ІТП, успішно захистила проект «Інформаційна технологія побудови моделі  людини в системах «студент – електронне навчальне середовище». Роботу виконано під керівництвом д.т.н., проф. Лаврова Євгенія Анатолійовича і отримала диплом другого ступеня за наукову роботу.

Здобула перемогу і студентка 5 курсу Яковенко Анастасія. Під керівництвом д.т.н., проф. Лаврова Євгенія Анатолійовича вона підготувала і успішно захистила наукову роботу на тему «Інформаційна технологія оцінювання когнітивного комфорту для  адаптивних систем електронного навчання». Конкурс «Інформаційні технології» проводився у Хмельницькому національному університеті. Анастасія Яковенко отримала диплом ІІ ступеня.

З успіхом захистив свою наукову роботу студент 5 курсу Соболь Андрій на підсумковій сесії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика", який проводився у Сумському державному університеті. Тема роботи «Автоматизація проведення атестаційних заходів у навчальних закладах», науковий керівник к.т.н. Ващенко Світлана Михайлівна. Робота була відзначена дипломом II ступеня.

Дипломом III ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Управління проектами», який відбувся в Університеті економіки та права «КРОК», була робота студентки 4 курсу Марченко Валерії,науковий керівник к.т.н. Гайдабрус Богдан Володимирович.

Сумський державний університет бажає не зупинятись на досягнутому, визначних успіхів у майбутньому!