Триває конкурс на участь у стипендіальній Програмі технічного та економічного співробітництва з Урядом Індії (ITEC) для науковців та викладачів ЗВО 25-45 років з обов’язковим знанням англійської мови та досвідом роботи.

Запропоновані курси з таких спеціальностей: облік, аудит, банківська справа, фінанси, IT, телекомунікації, англійська мова, управління, захист зовнішнього середовища, а також технічні і спеціальні курси.

Фінансове забезпечення: міжнародні та внутрішні транспортні витрати, проживання, вартість навчання в інституті.

Кінцевий термін подання заяв: залежить від обраного курсу (але не пізніше ніж за 3 місяці до початку курсу).

Детальна інформація про програму та пакет документів за посиланням https://www.itecgoi.in/index.php

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 68-77-84).