З радістю запрошуємо до участі у Літній школі з проектного менеджменту від ІТ компанії MindK WannaBe PM Camp ! 💥
 
WannaBe PM Camp - це безкоштовний місячний курс, протягом якого ви отримаєте сучасні знання та оволодієте актуальними навичками проектного менеджменту, необхідними для досягнення амбітних особистісних та професійних результатів. Організаторами є міжнародна IT компанія MindK та Сумський державний університет.
 
Навіщо брати участь у WannaBe PM Camp ?
⭐️ Ви отримаєте грунтовну теоретичну підготовку протягом лекційних занять та оволодієте практичними навичками разом з менторами (досвідченими менеджерами ІТ проектів).
⭐️ Окремі активності будуть відбуватись у формі ділових ігор та ведення переговорів англійською мовою з фактичними клієнтами MindK.
⭐️ WannaBe PM Camp не буде перешкодою вашій роботі: всі навчальні заняття будуть проходити 2-3 рази на тиждень у вечірній час.
⭐️ Заняття будуть проходити в невеликих групах, що дасть можливість кожному учаснику активно себе проявити.
⭐️ Безкоштовна участь!
 
WannaBe PM Camp буде найкращим заходом для:
✔ ІТ фахівців, які не мають жодного досвіду в управлінні проектами, але дуже хочуть його отримати;
✔ тих, хто відчуває у себе хист до проектного менеджменту, але не має достатньо знань та досвіду щоб розпочати кар`єру у якості ПМа;
✔ тих, хто працює менеджером не в ІТ галузі, але має стрімке бажання "увійти в ІТ".
 
Для вас участь у WannaBe PM Camp буде складною, якщо:
✖️ ваш рівень володіння англійською мовою є нижчим середнього (асі активності будуть відбуватись виключно англійською мовою);
✖️ вам важко тривалий час працювати з комп`ютером.
 
Отже, як подати заявку?
Заповніть форму до 6 липня 2018 року та чекайте на наш телефонний дзвінок або e-mail: ви отримаєте запрошення пройти тест, потім на вас чекає співбесіда. Після цього ми виберемо щасливчиків, які братимуть участь у WannaBe PM Camp.
Заповнити форму 👉 https://goo.gl/forms/DuVo9tKYFxLB6qSR2
Додаткова інформаціяhttps://www.facebook.com/events/377219932775469/
 

Про MindK
MindK міжнародна ІТ компанія, що розробляє сучасні веб-та мобільні додатки. Ми допомагаємо швидко зростаючим стартапам та компаніям з усього світу запустити свій бізнес швидко та легко. Ми реалізуємо ІТ проекти протягом усього життєвого циклу від бізнес-аналізу, дизайну, розробки до забезпечення якості та технічного обслуговування програмних продуктів. Протягом останніх 8 років наша команда реалізували 110 програмних рішень для багатьох видів бізнесу: https://www.mindk.com/work/.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172
+38 (095) 460 84 16

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook