Запрошуємо викладачів та співробітників університету до участі в конкурсах за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Грантова програма підтримує проекти що сприяють розвитку більш тісного співробітництва між країнами Вишеградської групи (V4 – Чехія, Угорщина, Польща і Словаччина) і державами, які не є членами Євросоюзу, у Східній Європі.

Проекти розглядаються у таких тематичних категоріях:

Напрям 1: Visegrad > Grants - культура та національні цінності; освіта; інновації; державна політика та міжнародна співпраця; демократичні цінності та медія; регіональний розвиток, навколишнє середовище, туризм; соціальний розвиток.

Напрям 2: Visegrad + Grants - охорона здоров`я; освіта; розвиток сільської місцевості; ефективне управління; законодавство та правосуддя; комунікації та доступ до інформації; розвиток громадського суспільства, захист прав людини.

Напрям 3: Strategic Grants - регіональне співробітництво як фактор підвищення конкурентоспроможності; безпека та стабільність; промоція V4.

Останній термін для подання проектних заявок: 1 червня 2018 року до 12:00 (за центральноєвропейським часом).

За детальною інформацією звертайтесь до: Координаційний центр підготовки грантових заявок відділу міжнародних зв’язків  тел.:+38(0542)331081  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. аудиторія - БІЦ 309