Триває конкурс на отримання стипендії EDUFI FELLOWSHIPS, що передбачає проведення досліджень в одному з університетів Фінляндії з будь-якої спеціальності.

Кандидат повинен підписати контракт з приймаючим університетом, після чого університет подає заявку на отримання стипендії.

Категорії учасників: аспіранти та молоді дослідники.

Фінансове забезпечення: 1500 євро на місяць.

Тривалість: від 3 до 12 місяців.

Кінцевий термін подання документів на участь: документи необхідно подати щонайменше за 5 місяців до початку стажування.

Детальна інформація про програму та пакет документів:

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 68-77-84).