Згідно укладеної міжнародної угоди Латвійський Уряд  надає українським студентам, аспірантам і ПВС стипендії на навчання і проведення досліджень у провідних ЗВО Латвії.

Категорії: студенти (від 2-го року навчання включно), аспіранти, докторанти і викладачі.

Тривалість програми: для студентів і аспірантів – до 1 академічного року, для докторантів і викладачів – до 5 місяців.

Розмір стипендії: від 500 до 1200 євро / місяць залежно від категорії.

Кінцевий термін подання заяв: 1 квітня.

Для участі у конкурсі необхідно попередньо отримати лист-запрошення з боку латвійського ЗВО і підготувати відповідний пакет документів.

Детальніше за посиланням: www.viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

За додатковою інформацією звертайтеся до групи міжнародної академічної мобільності відділу міжнародних зв’язків (тел. 687-784, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або до координатора з міжнародної роботи ф-ту ЕлІТ Касьяненко  Ю.В. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.