Стипендії Вишеградського фонду надаються на навчання в магістратурі або аспірантурі у вищих навчальних закладах країн Вишеградської четвірки: Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччині.

Вимоги до учасників: для навчання в магістратурі необхідно мати диплом бакалавра (на момент початку навчання), для навчання в аспірантурі – диплом магістра або еквівалент (на момент початку навчання).

Тривалість навчання: 1-2 семестри (навчання в аспірантурі), 1-4 семестри (навчання в магістратурі).

Фінансове забезпечення: €2,300/на семестр для стипендіата + €1,500/на семестр для приймаючої установи. Можливість отримання відшкодування транспортних витрат.

Кінцевий термін подавання заяв на участь: 31 січня щорічно.

Документи необхідно подавати в електронному вигляді. Аплікаційна форма відкривається на початку грудня.

Детальна інформація про програму та пакет документів за посиланням.

Інструкції щодо участі у програмі за посиланням.

За консультаціями звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 68-77-84).