За підтримки компанії MindK та факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету запрошуємо до участі у сучасній ІТ-конференції в м. Суми «UP2IT 2017», яка відбудеться 7 жовтня 2017 р. в Конгрес-центрі Сумського державного університету .

UP2IT 2017 це конференція для людей, що беруть участь у розробці IT-рішень. Програмісти, тестувальники, дизайнери, менеджери проектів, аналітики, керівники компаній, викладачі, науковці та студенти зберуться разом, щоб обмінятися досвідом, послухати колег і просто добре провести час.

У рамках конференції Ви зможете прослухати доповіді за 4ма напрямками:

• PRODUCT (Agile, Scrum, Kanban, Risk Management, Business Analysis, Product Management, Growth Hacking)
  • DEV & QA (React, Ember, Angular, Node.js, Express, Symfony, Laravel, Swift, Java, Kotlin, AWS, QA/TA)
  • UP2DATE (VR/AR, Artificial Intelligence, Machine learning, Blockchain, Data Science)
  • DESIGN (UI/UX, Prototyping, Design tools, Adaptive design)

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі в якості слухачів, доповідачів та спонсорів.

Детальна інформація про конференцію: http://up2it.com.ua/