Запрошуємо викладачів та співробітників університету до участі в конкурсах за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Грантова програма підтримує проекти що сприяють розвитку більш тісного співробітництва між країнами Вишеградської групи (V4 – Чехія, Угорщина, Польща і Словаччина) і державами, які не є членами Євросоюзу, у Східній Європі.

Проекти розглядаються у таких тематичних категоріях:

Напрям 1: Visegrad > Grants - культура та національні цінності; освіта; інновації; державна політика та міжнародна співпраця; демократичні цінності та медія; регіональний розвиток, навколишнє середовище, туризм; соціальний розвиток.

Напрям 2: Visegrad + Grants - охорона здоров`я; освіта; розвиток сільської місцевості; ефективне управління; законодавство та правосуддя; комунікації та доступ до інформації; розвиток громадського суспільства, захист прав людини.

Напрям 3: Strategic Grants - регіональне співробітництво як фактор підвищення конкурентоспроможності; безпека та стабільність; промоція V4.

Останній термін для подання проектних заявок: 1 червня 2018 року до 12:00 (за центральноєвропейським часом).

За детальною інформацією звертайтесь до: Координаційний центр підготовки грантових заявок відділу міжнародних зв’язків  тел.:+38(0542)331081  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. аудиторія - БІЦ 309

Відкрито конкурс на отримання стипендії для проведення досліджень у Німеччині тривалістю від 1 до 6 місяців для аспірантів та молодих вчених, кандидатів наук, які недавно захистилися.

Фінансове забезпечення: 1000 євро на місяць, страхування, часткове покриття транспортних витрат.

Кінцевий термін подачі документів: 31 травня 2018.

Детальна інформація про програму та пакет документів на сайті Німецької служби академічних обмінів DAAD.

За консультаціями щодо участі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 68-77-84).

Стажування в Німеччині терміном від трьох до п'яти місяців у провідних німецьких компаніях

💡Категорії учасників: бакалаври (старших курсів), магістри, аспіранти та випускники, які не досягли 30 років

💡Напрямки: економіка, банківська справа, фінанси, машинобудування, відновлювані джерела енергії, хімія, інженерні та комп’ютерні науки, журналістика

➡️Фінансове забезпечення: щомісячна стипендія (500 євро), а також додатково покриваються транспортні витрати, медичне страхування та проживання

💡Кінцевий термін: 15 червня 2018р.

🌐Детальна інформація: http://sumdu.edu.ua/int/en/international/88

🌐Детальніше:

координатор з міжнародної роботи ф-ту ЕлІТ: Касьяненко Ю.В. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
міжнародний відділ СумДУ: ауд. БІЦ-410 (Бібліотечний корпус), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172
+38 (095) 460 84 16

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook