Галузь знань: Освітня програма:

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

АКТУАЛЬНІСТЬ

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) вважається пріоритетним напрямком інноваційного розвитку України як повноцінного інформаційного суспільства. Активна державна підтримка ІКТ стимулює модернізацію практично всіх сфер життєдіяльності держави. При цьому особлива увага приділяється не лише створенню інфраструктури національних, регіональних та міжнародних телекомунікаційних мереж, впровадженню систем електронного документообігу та електронного менеджменту, але й підготовці висококваліфікованих фахівців з ІКТ, недостатня кількість яких суттєво стримує поширення інформаційних технологій не лише в Україні, а й в цілому світі. Саме тому Факультет електроніки та інформаційних технологій розпочав підготовку фахівців у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

ПІДГОТОВКА

За період навчання студенти отримують фундаментальні теоретичні та практичні знання з проектування інформаційних мереж та інформаційно-комунікаційних систем, а також навички розробки, налагодження, обслуговування та адміністрування програмного та апаратного забезпечення Інтернет-серверів, інформаційних порталів Інтернет, веб-інтерфейсів. Навчальний процес проводиться з урахуванням специфіки корпоративних стандартів, застосуванням сучасного обладнання та залученням спеціалістів регіональних представництв міжнародних ІТ-компаній, таких як NetCracker, PortaOne, Cisco. Крім того, студенти мають змогу вивчати ряд спеціалізованих дисциплін, що дозволить їм ефективно працювати на посадах керівників структурних ІТ-підрозділів підприємств і компаній та надасть можливість займатися науково-дослідною і викладацькою діяльністю в сфері ІКТ.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Спеціаліст з комп’ютерних комунікацій здатен ефективно розв’язувати завдання з проектування, налагодження та обслуговування інфраструктури телекомунікаційних мереж від невеликих систем електронного документообігу окремого підприємства до регіональних та національних систем електронного урядування (e-goverment). Фахівці з ІКТ можуть займати посади адміністраторів та аналітиків інформаційно-комунікаційних систем та Інтернет-ресурсів, консультантівз питань інформатизації та впровадження інформаційних систем, інженерів з програмного забезпечення, наукових співробітників та викладачів ВУЗів. Серед потенційних роботодавців також слід зазначити операторів мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів, ІТ-компанії, що надають послуги з ІТ-маркетингу та інтеграції програмного забезпечення.

Vkontakte