Два наукових журнали Сумського державного університету – «Журнал нано- та електронної фізики» («Journal of Nano- and Electronic Physics») та «Маркетинг і менеджмент інновацій» («Marketing and Management of Innovations») увійшли до бази даних Web of Science Core Collection. Показники цієї бази враховуються при складанні найбільш престижних рейтингів університетів і наукових установ – QS, Webometrics, THE, Шанхайського тощо.

Входження журналів СумДУ до БД Web of Science свідчить про високий рівень оприлюднення результатів досліджень з актуальних тематик, потужний науковий потенціал та практичну цінність проведених досліджень на світовому рівні. Дотепер БД Web of Science Core Collection індексувалося 16 журналів з України.

Довідково. Web of Science – наукометрична база даних публікацій, що надає доступ до бібліографічних даних наукових статей періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій. Загалом база даних налічує понад 12000 найбільш рейтингових журналів та більш, ніж 160000 конференцій з 250 дисциплін.